kidneyabc 4 Takipçi | 9 Takip

Diyabet: Köpüklü İdrar Ne Anlama Geliyor

2013-04-13 11:59:00

 

Diyabet: Köpüklü İdrar Ne Anlama Geliyor

Köpüklü idrar idrarda köpük var sunuyor demektir. Köpüklü idrar diyabetli hastalarda olur ne olur?

diyabet

Diyabet kişi yüksek kan şekeri (kan şekeri) sahip olduğu metabolizma hastalıkları anlamına gelir. Temelde iki faktörden kaynaklanır:

- Insülin üretimi yetersizdir

- Vücut hücrelerinin insülin düzgün yanıt yok

- Her ikisi de

Diyabet başlıca belirtileri poliüri, polidipsi ve polifaji içerir.

Köpüklü İdrar Diyabet için ne anlama gelir?

Orada sadece diyabet, o köpüklü idrar görmek olmayabilir. Zamanla daha belirgin hale ısrarla köpüklü idrar varsa, bir nefrolog veya Böbrek Hastalığı doktoru görmek için önerilmektedir. Köpüklü idrar Böbrekler hasar belirtisi olabilir idrarda protein bir belirtisi olabilir.

Glomerülonefrit diyabet hastalarında sık görülen bir komplikasyondur. Ayrıca, şeker hastalığı Böbrek hastalığı için önde gelen nedenidir. Eğer Diyabet sahip bir kişi olması olursanız, size diğerlerinden daha diyabet geliştirme olasılığı daha yüksektir. Köpüklü idrar sunduğunda, bu diyabet Diyabetik Nefropati dönüşebilir gösterebilir.

Normal koşullarda, böbrek protein, kırmızı kan hücresi vb gibi yararlı maddeler, devam ederken kandan toksinleri ve ilave su çıkarmak için çalışmak, vücudunuzun içinde kalmak. Ancak, böbrekler hasar gördüğünde, protein köpüklü idrar olarak ortaya çıkabilir idrarda protein neden idrar sızabilir.

, Diyabet gibi hastalıklar tek seferde böbreklere zarar vermez biliyorum için ne önemlidir. Bu yavaş yavaş gelişir ve diğer organları etkileyen başlar. Böylece, sizin idrarda köpük bulduğunuzda, doktorunuz ya da ücretsiz çevrimiçi hizmeti en kısa sürede danışmanız tavsiye edilir. Biz diyabet ve köpüklü idrar neden ve anında yönetimi bulmanıza yardımcı olmak için mutluyuz.

9653
0
0
Yorum Yaz