kidneyabc 4 Takipçi | 9 Takip

Diyabet: Yüksek Kreatinin Düzey, düşük potasyum seviyesi, kötü A

2013-05-01 11:52:00

 

Diyabet: Yüksek Kreatinin Düzey, düşük potasyum seviyesi, kötü Appetite

S: Diyabetik. Ve acı ne Yüksek Kreatinin Düzey, düşük potasyum seviyesi ve iştahsızlık olduğunu. Ben sağlık raporu eklemek, en kısa zamanda bana cevap lütfen. Teşekkürler.

C: soruşturma için teşekkürler. İşte size benim öneri olduğunu.

Tıbbi rapordan bana en üzgün yapar ederken, kreatinin düzeyi, 2.5mg/dl olmak, normal aralıktan daha yüksek olmuştur 1.86mmol / l oldukça düşük seviyede olmak, potasyum seviyesidir. Serum potasyum seviyesi çok düşükse, hastanın kalp fonksiyonları yetmezliği, hipotansiyon, hatta şok göstermek için oldukça kolaydır, bu nedenle normal onun potasyum düzeyinde tutmak için oldukça gereklidir.

Dışında anormal böbrek fonksiyonu alt potasyum seviyesi, nedeni gelince, potasyum da benim, sadece yeterli potasyum seviyesini sağlamak için bazı Diyet ya da tıp değil bağlı olarak, şu anda, çok fazla idrar akışı ile taburcu alabilirsiniz görüş, günlük diyet potassiumand en intravenöz takviyesi almak gerekir, kendinizi potasyum açısından zengin yiyecek vermek.

Sizin Diyabet gelince, sanırım, şimdi normal için kan şekeri seviyesini kontrol etmek için oldukça gereklidir. Son test raporu, bu oldukça yüksek bir leve olan% 10, olarak gösterilir. Normalde, 6 yaklaşık% -7% içine kontrol için elimizden geleni gerekir.

Sizin iştahsızlık bahsetmişken, çeşitli nedenlerle dahil olabilir vardır, en önemli onun böbrek fonksiyonu etkilenir olmasıdır. Sizin böbrek fonksiyonu artık yetersiz durumda. Böbrek kan filtreden fonksiyonu ile, bu abosorb renal tübül tarafından kan besleyici eleman, ve takip eden idrar vücut dışına kan atık boşaltın. Hasta her zaman aç göstermek böylece böbrek fonksiyonu etkilenir, besleyici, etkin bir şekilde absorbe edilemez.

Ancak, çoğu böbrek hastalığı hasta için, onların sindirim fonksiyonu da oldukça yetersiz olduğunu ve çünkü mide hem de dalak zayıflık olan Çin tıp aldıkları gıda, sindiremez. Daha fazla bilgi veya takip için, aşağıdaki bir mesaj bırakmak için önerilmektedir.

82
0
0
Yorum Yaz