kidneyabc 4 Takipçi | 9 Takip

Yüksek Kreatinin: Nedenleri, Belirtileri, Diyet, Tedavi

2013-06-17 10:41:00
Yüksek Kreatinin: Nedenleri, Belirtileri, Diyet, Tedavi

Her böbrek hastalığı hasta de ilgili yüksek kreatinin bilir. Yüksek kreatinin diğer yönleri ile karşılaştırıldığında, hastaların daha düzeyini düşürmek için nasıl umurumda. Aşağıdaki bilgiler, nedenleri, belirtileri, beslenme ve tedavi yüksek kreatinin hakkında daha fazla bilgi yardımcı olması bekleniyor.

Yüksek kreatinin nedenleri

Kas * Destruction

Et * Yüksek besin alımı

* Hipotiroidizm

* Testosteron tedavisi

* Dehidrasyon

* İlaçlar

* Diyabet

* Hipertansiyon

* Kalp Hastalığı

* Böbrek Hastalığı

Yüksek kreatinin belirtileri

-Hafif ateş

-Yorgunluk

-Ödem (el ve bacaklarda şişme)

-Düşük ağrısı

-Dehidrasyon

İştah kaybı-

-Baş ağrısı

-Disorientation

Nefes darlığı-

Idrar çıkışı-Azalmış

-Ruh karışıklık

Yüksek kreatinin seviyeleri için Diyet

Yüksek kreatinin düzeyleri çok, ve genellikle konuşma için diyet hakkında Böbrek hastalığı hasta bakımı, doktor protein diyeti talepleri yapacak, potasyum, sodyum, fosfor, vb yüksek kreatinin düzeyi için diyet hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, size kidney-support@hotmail.com bize durumunuzu gönderebilirsiniz.

Yüksek kreatinin tedavisi

Burada esas olarak böbrek hasarı neden olduğu yüksek kreatinin düzeyi için tedavi sürer. Düşük bir protein diyeti ek olarak, yüksek kreatinin düzeyi için tedavileri de içerir:

-Bazı Alt Kreatinin Level İlaçlar

-Kan Kirlilik Tedavi. Gelişmiş kan saflaştırma teknikleri ile kirli kan tedavisinde bu tedavi odak. Toksinler çeşitli elimine edildikten sonra, geçerli elemanları yavaş yavaş pıhtılaşma mekanizması, hematojen mekanizması ve böbrek hasarı için onarım için iyidir kan dolaşım sistemi, kurtarmak için kana eklenecektir.

-Diyaliz. Açıkçası düşük yüksek kreatinin düzeyi yardımcı olabilir rağmen, kimse almak istiyor.

-Çin bitkisel ilaçlar. Uzmanlar, böbrek hasarı tamir ve böbrek fonksiyonu geri sonra, yüksek kreatinin düzeyi normal seviyelere geri gidecek inanıyorum. Çin bitkisel ilaçlar batı ilaçlar elde edemez fonksiyonları bir dizi bu konuda yardımcı olurken. Kendi güvenlik ve verimliliği nedeniyle, Çin bitkisel ilaçlar daha fazla ilgi dünya çapında uyandırmak başlar. Kendi böbrekler kaydederek yüksek kreatinin düzeylerini düşürmek istiyorsanız Yani, Çin bitkisel ilaçlar en iyi seçenek olabilir.

695
0
0
Yorum Yaz