kidneyabc 4 Takipçi | 9 Takip

Yüksek Kreatinin Seviyeleri Mide bulantısı neden olabilir

2013-04-18 11:53:00

 

Yüksek Kreatinin Seviyeleri Mide bulantısı neden olabilir

Yüksek kreatinin mide bulantısı neden olabilir? Böbrek hastalarında, yüksek kreatinin seviyeleri ve bulantı iki sık görülen semptomlar olabilir ve böbrek hastalığı mide bulantısı, kusma ve diğer belirtiler yaşam kalitesini etkileyebilir hiç şüphe yoktur için. Ama biz diyaliz ve böbrek nakli kaçınarak böbrek hastalarında en çok istediğiniz bir şey olduğuna inanıyorum.

Bizim sağlıklı böbrekler vücut dışına atık ürünleri ve aşırı sıvı kaldırmak yardımcı olabilir. Biz kreatinin seviyeleri etkileyebilir diğer faktörler bırakırsanız, yüksek kreatinin görünümünü bize ciddi böbrek hasarı ve böbrek fonksiyon söyleyebilirim. Böbrekler çok güçlü telafi yeteneği var çünkü böbrek fonksiyonlarının 40-50 yaklaşık% kesildi kadar, kreatinin düzeylerini artırmak olmayacaktır. Vücutta çok fazla toksinler ve atık ürünlerin neden bulantı, mide-bağırsak yolu teşvik etmek kolaydır. Durumu Böbrek yetmezliği gelişir, özellikle bağırsak ülseri denir sık ​​görülen bir komplikasyon da bulantı ve kusma ve diğer rahatsızlıkları yol açabilir, gerçekleşmesi muhtemeldir.

Böbrek hastalarında doğal bulantı rahatlatmak için?

Akupunktur kullanın. Eğer bilek üzerinde başparmak uygulayarak ve 30 saniye boyunca basınç kullanarak yapabilirsiniz. Sizin parmağı ve orta parmak bileğinizin üstünde olmalıdır.

Içinde taze zencefil bir parça ile iki zencefil kökü kapsül ya da çay dik bir bardak alın. Zencefilli gazoz da yardımcı olabilir. Zencefil bulantı için doğal bir çare olarak yüzyıllardır kullanılmaktadır.

Yavaş yavaş, ağzınızda bir nane damla çözülür nane sakız veya yudum bazı nane çayı bir parça çiğnemek. Eğer nane çayı yoksa, bir bardak çay bir nane damla çözülür. Nane sizin mide bulantısı neden olabilir mide kasılmaları azaltmak yardımcı olabilir.

Yastık yarısı, bacaklarının arasına bir yastık ile uzandı mide karşı tutun ve biraz bastırın ve uyandığınızda her şey bitti olmalıdır sonra uyumaya çalışın.

Böbrek hastalığı uzmanlar ne derdi?

Kreatinin değeri yüksek olan hastalar kreatinin düzeylerini düşürmek için daha fazla dikkat, ancak böbrek hasarı tamir ve böbrek fonksiyon geliştirmek görmezden yapar yüksek kreatinin düzeyleri neden nedeni, unutmak. Bu durumda, böbrek fonksiyon continue kaybı, durum er ya da geç Kronik Böbrek Yetmezliği gelişecektir.

289
0
0
Yorum Yaz